SILNIČNÍ SVÍTIDLA
"ENERGO LED"

Kdo vlastně jsme ?

dále v oblasti energetiky a elektromontáží nabízíme:

 

Veškeré práce realizujeme " na klíč ", od služeb v oblasti projektové přípravy staveb, inženýrské a investorské činnosti, přes vlastní realizaci vč. souvisejících profesí až po likvidaci odpadů a geodetické zaměření díla. Ke všem nabízeným činnostem poskytujeme konzultační a poradenské služby.

 

Ve společnosti je uplatňována politika aktivního přístupu k odběratelům s cílem uspokojit jejich specifické požadavky a potřeby nejefektivnějším způsobem formou nabídky optimálního řešení.

 

Permanentně provádíme kontrolu jakosti prováděných prací s ohledem na minimalizaci nepříznivého dopadu činností na životní prostředí.

 

V případě rozsáhlejších zakázek úzce spolupracujeme s ostatními členy skupiny ČEZ a.s. a ostatními energetickými podniky, operativně dle požadavků objednatele a charakteru zakázky navyšujeme naši montážní kapacitu.

 

Ve spolupráci s energetickými rozvodnými podniky jsme schopni zabezpečit nejkratší termín realizace prací při minimalizaci vypínání sítě a přerušení dodávky elektrické energie. Ve společnosti jsou proškolení pracovníci na provádění prací pod napětí ( PPN )

 

Pokud Vás nabídka našich činností zaujala, budeme se těšit na spolupráci v nabízených činnostech. Svěřte odborné činnosti odborníkům na světlo a energetiku.